Audumi

Audumi

Cr Baumann

 

 

Creation Baumann – tie ir augstākās kvalitātes inovatīvi audumi, kas telpas interjeram piešķirs unikālu dizainu un individualitāti. Cr. Baumann vadmotīvs vienmēr ir bijis augstākā kvalitāte un dizains.
Audumu kolekcijās ir pieejami dažādu dizainu dekoratīvie audumi. Ir izstrādāti specifiski tehniskie audumi ar alumīnija pārklājumu, kas ievērojami samazina telpas uzkaršanas temperatūru tiešos saules staros, kā arī antibakteriālie audumu, kuri paredzēti medicīnas iestāžu operāciju telpām. Ir pieejami arī akustiskie audumi, kuri ir paredzētu kinozālēm, konferenču telpām un koncertzālēm. Liela daļa tehnisko audumu ir nedegoši, ar Trevira CS sastāvu.

 

Vriesco logo

 

 

Vriesco International – tās ir audumu kolekcijas, kuras pielāgotas īpaši klientam!
Audumi tiek iedalīti 4 dzīvesstila koncepcijās, kur katrā koncepcijā ir moderni audumi, kas ir atbilstoši šī brīža modes tendencēm pasaulē. Audumi ar plašu krāsu spektru, kas paver plašas iespējas jebkurā interjerā.
Visi audumi ir pieejami pievilcīgā cenu diapazonā.

 

Drapilux

Drapilux – tas ir ražotājs ar lielu pieredzi šajā tirgus segmentā. Drapilux ir pionieri, kuri izstrādāja nedegošus audumus ar Trevira CS, kas pasaulē uzlika jaunus kritērijus dekoratīvo audumu ražošanas jomā.
Ar saviem jaunievedumiem – Drapilux air un Drapilux bioaktiv – kompānijai izdevies izstrādāt modernus tekstilizstrādājumus, kas ievērojami uzlabo klientu dzīves kvalitāti.

 

auduma rulli

 

Seko mums :